top of page
  • sokwoj1

ŻYCZENIA DLA JUBILATÓW PAŃSTWA IRENY I HENRYKA MARCINIAKÓW (lipiec-wrzesień 2017)


Państwo Irena i Henryk Marciniakowie obchodzili w tym roku diamentowe gody. Z okazji rocznicy ślubu składamy naszym Jubilatom serdeczne życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Pani Irena i Pan Henryk to ludzie z pasją i ogromną życiową energią, którą wielokrotnie zarażali innych do działania.


Pani Irena przepracowała w zawodzie nauczycielskim 32 lata. Za zasługi dla oświaty i wychowania otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej i Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, przez cały czas aktywnie wspierając swojego męża w działalności społecznej.


Pan Henryk wieloletni członek i przewodniczący Zarządu Rady Osiedla Kopernika Raszyn, laureat nagrody Animatorów Społecznych im. Heleny Radlińskiej (2007r.), wyróżniony przez Prezydenta Miasta Poznania „Srebrną Pieczęcią” (2009r.) za działalność, która pozostawia ślad w dziejach miasta Poznania, obecnie członek Miejskiej Rady Seniorów. Pana Henryka kojarzymy z dwoma największymi lokalnymi inicjatywami: stworzenie systemu sportowych i kulturalnych konkursów i turniejów dla szkół i przedszkoli naszego osiedla oraz przebudowa Parku Raszyńskiego.


[Informator Osiedlowy nr 81]

Kommentare


bottom of page