top of page
  • sokwoj1

BUDOWA SIECI CIEPLNEJ NA GÓRCZYNIE I UTRUDNIENIA W RUCHU (5 LIPCA 2021)

Zaktualizowano: 22 paź 2021


Z utrudnieniami w ruchu powinni liczyć się osoby poruszające się w rejonie skrzyżowania ul. Ściegiennego i Jarochowskiego. Wyznaczony został objazd dla kierowców.


Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w dniach od 5 lipca do 31 sierpnia 2021 r., w związku z kontynuacją budowy sieci cieplnej na Górczynie, wygradzane etapami będą krótkie odcinki jednego pasa ul. Ściegiennego w rejonie skrzyżowania z ul. Jarochowskiego i na jej odcinku w stronę ul. Arciszewskiego. Ruch na wprost odbywać się będzie po jednym pasie.


Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Ściegiennego i Jarochowskiego będzie wyłączona. Ponadto do 20 lipca br. ul. Jarochowskiego będzie ulica jednokierunkową na odcinku od ul. Skargi do ul. Ściegiennego (brak wjazdu od strony ul. Ściegiennego). Objazd wyznaczono ulicami: Ściegiennego, Arciszewskiego, Palacza i Jarochowskiego.


W dniach od 21 lipca do 25 sierpnia br. w związku z kolejnym etapem prac wystąpią utrudnienia w ruchu pieszym po wschodniej stronie ul. Jarochowskiego na odcinku od ul. Skargi do ul. Sielskiej.


Przepraszamy za zmiany i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac.


[ze strony internetowej ZDMPoznań]

Comments


bottom of page