top of page
  • sokwoj1

IMPREZA NA STADIONIE MIEJSKIM. W PONIEDZIAŁEK ZMIENI SIĘ ORGANIZACJA RUCHU! (19 WRZEŚNIA 2021)Utrudnienia możliwe są już od godziny 14:30.


W związku z imprezą artystyczną "Please, stand up!" na stadionie miejskim, w poniedziałek 20 września 2021 r. w godz. od 14:30 do 23:30 zmieni się organizacja ruchu wokół obiektu - informuje Agata Kaniewska, rzecznik ZDM.


W etapie pierwszym, od godz. 14:30, wyłączone z ruchu będą: - ul. Wałbrzyska na odcinku od ul. Strzegomskiej do ul. Ptasiej, - ul. Ptasia na odcinku od parkingu "POL-HOL" do ul. Wałbrzyskiej oraz ulica Węgorka, - ul. Świerzawska od strony ul. Bułgarskiej oraz od strony ul. Marcelińskiej na odcinku za wjazdem na osiedle, - pas do skrętu w lewo z ul. Grunwaldzkiej (od centrum) w ul. Jugosłowiańską.


W etapie drugim, pod koniec imprezy (ok. godz. 22:30) wyłączone z ruchu zostaną: - dwa pasy do skrętu w lewo z ul. Grunwaldzkiej (od strony Junikowa) w ul. Bułgarską, - ul. Bułgarska na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do Marcelińskiej (w obu kierunkach), - ul. Grunwaldzka na odcinku od ul. Grochowskiej do ul. Bułgarskiej oraz od ul. Jawornickiej do ul. Jugosłowiańskiej, - ul. Jugosłowiańska na odcinku od ul. Taczanowskiego do ul. Grunwaldzkiej, - wjazdy w ul. Grunwaldzką z ulic: Conrada Drzewieckiego, Marszałkowskiej, Cześnikowskiej, Bolkowickiej i Babimojskiej. Ponadto obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na ul. Ptasiej i Wałbrzyskiej oraz zakaz wjazdu w zatokę na ul. Jugosłowiańskiej przy ul. Grunwaldzkiej. Utrzymana zostanie komunikacja zbiorowa w ciągach ulic: Bułgarskiej i Grunwaldzkiej. Na wniosek policji możliwe są inne czasowe zmiany w organizacji ruchu w rejonie imprezy - dodaje rzeczniczka. ZTM z kolei zapowiada, ze komunikacja miejska zostanie wzmocniona na liniach obsługujących ten teren. W komunikacji tramwajowej - przed i po imprezie - przewidziano dodatkowe kursy na liniach nr 1, 6, 13 i 15 - informuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM. W komunikacji autobusowej - przed i po imprezie - przewidziano obsługę kursów na liniach numer 163, 191 i 193 autobusami przegubowymi. Wg potrzeb po imprezie zostaną uruchomione dodatkowe kursy na liniach nr 145, 163, 191 i 193 - dodaje.

Autor: j

[ze strony internetowej epoznan]

Comments


bottom of page