top of page
  • sokwoj1

PODZIĘKOWANIA OD RADNEGO (październik- grudzień 2018)


W dniu 21 października głosami 1453 poznańskich Wyborców zostałem wybrany radnym Miasta Poznania. W tej licznie było 640 głosów z terenu Osiedla Grunwald Południe, gdzie pełnię funkcję radnego osiedla. Bardzo dziękuję każdej i każdemu z Was, którzy okazali mi zaufanie i dali zielone światło.

Wobec wszystkich zainteresowanych jest to zobowiązanie do wytężonej pracy. W Radzie Miasta Poznania jestem członkiem 5 komisji: Polityki Przestrzennej i Rewitalizacji, Transportu i Polityki Mieszkaniowej, Współpracy Lokalnej i Porządku Publicznego (a więc związanej z działalnością rad osiedli), Skarg, Wniosków i Petycji oraz Doraźnej Komisji ds. Współpracy Międzynarodowej i Promocji Zagranicznej. Ta ostatnia komisja zajmować się będzie przede wszystkim organizacją Szczytu Bałkanów Zachodnich, który ma odbyć się w Poznaniu na początku lipca 2019 r., ale też pracami nad modelem współpracy z partnerami zewnętrznymi, co ma rosnące znaczenie.

Deklaruję się działać niezależnie od podziałów politycznych na rzecz naszego Osiedla. Dyżury pełnił będę w III. czwartki miesiąca w siedzibie Rady Osiedla Grunwald Południe w Szkole Podstawowej nr 72, ul. I. Newtona 2, w godz. 17-18 lub w innych miejscach i terminach po wcześniejszym uzgodnieniu przez kontakt mailowy

Jednocześnie dziękuję 420 osobom, które w tegorocznym głosowaniu projektów Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2019 poparły projekt „Grunwaldzka Strefa Kultury”. Gratuluję pomysłodawcom zwycięskich projektów w tym szczególnie ”Fit Park Kasztelan”. Mam nadzieję, że w realizacji wydarzeń kulturalnych dla Mieszkańców zostanie wykorzystana formuła sprawdzona w trakcie realizacji koncertów w cyklu Muzyka nad Grunwaldem, finansowanych z PBO w edycji 2017 r.

Tymczasem w imieniu Żony i swoim przekazuję najserdeczniejsze życzenia adwentowo-bożonarodzeniowe i – do zobaczenia na Osiedlu!

Krzysztof Rosenkiewicz[Informator Osiedlowy nr 86]

Comments


bottom of page