top of page
  • sokwoj1

POMPONY NIE SĄ NUDNE!Niedziela, 27 listopada od 12:00 do 14:00.


Korona, girlanda, zabawka dla kota czy bombki?

Kilkanaście prostych pomysłów czeka na wykonanie!


Nasze propozycje są proste, ale jeśli czujesz że potrzeba Ci wyzwania - daj znać. Jest tak wiele możliwości.


Udział jest bezpłatny, ale trzeba się zapisać SMSem na 780044816.

Daj znać co chcesz wykonać - przygotujemy materiały. Propozycje są przedstawione w poście wewnątrz niniejszego wydarzenia.

Wydarzenie odbywa się pod ziemią - weźcie bluzy, bo jest chłodno.


Działania są organizowane jako inicjatywa oddolna, składniki zostały zakupione z budżetu Miasta Poznania w ramach Centrum Inicjatyw Lokalnych.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Park Społeczny na Grunwaldzie to oaza zieloności wśród bloków. Został stworzony jako remedium na małe balkony, gwar miasta, brak przestrzeni do upraw mieszkańców Poznania. Chcemy, aby każdy, kto zapragnie uprawiać rośliny (zwłaszcza jadalne), odpocząć wśród grządek, lub wziąć udział w warsztatach mógł po prostu przyjść – za darmo – i eksploatować ten kawałek ziemi. Osoby korzystające z Parku mogą prowadzić samodzielne prace na swoich grządkach, korzystać z hamaków, robić grilla (mamy trzy dostępne cały czas), poczęstować się kawą i herbatką (do własnego kubka). Można przyjść z psem na wybieg, jeśli potrzebuje on wybiegu na wyłączność. To miejsce jest wynikiem wspólnej pracy, więc nie tylko zachęcamy do korzystania, ale i współtworzenia.

Przestrzeń znajduje się na terenie zielonym schronu piechoty pruskiej przy ulicy Smardzewskiej 25 w godzinach od 15:00 do 21:00 w dni powszednie a 13:00 do 22:00 w weekendy.

Korzystanie z Parku jest bezpłatne.


Numer kontaktowy

Контактный номер

+48 780044816


コメント


bottom of page