top of page
  • sokwoj1

PRACE NAPRAWCZE AQUANETU: AUTOBUSY MIEJSKIE ZMIENIAJĄ TRASY (15 WRZEŚNIA 2021)Uwaga na zmiany w kursowaniu dwóch linii autobusowych.


Jak informuje poznańskie MPK, na ulicach Kolorowej i Gospodarskiej doszło do awarii włazu kanalizacji. W związku z tym konieczne jest wykonanie prac naprawczych, łącznie z asfaltowaniem, a to wpłynie na komunikację zbiorową. Wszystko ma potrwać do 15:00.


Autobusy linii 193 w kierunku Os. Sobieskiego kursować będą zmienioną trasą: GÓRCZYN PKM -... - Bułgarska - Łubieńskiej - Prosta - Bukowska - ... - OS. SOBIESKIEGO.

Zmieniona trasą pojadą autobusy od kursu o godzinie 7.36 z pętli Górczyn PKM do kursu o godzinie 14.37 włącznie.

Na trasie objazdu autobusy nie będą pomijać żadnych przystanków. Dodatkowo zatrzymywać się będą na przystanku "Zgorzelecka".


Autobusy linii 154 w obu kierunkach kursować będą zmienioną trasą: FRANOWO -...- Gospodarska - Glebowa - Plonowa - Spławie - SPŁAWIE (wydłużone kursy wykonywane do/z pętli Krzesiny z wjazdem w obu kierunkach na pętle Spławie). -z pętli Franowo od kursu o godzinie 7.49 do kursu o godzinie 14.31, - z pętli Spławie od kursu o godzinie 8.01 do kursu o godzinie 15.00.

Na trasie objazdu autobusy nie będą pomijać żadnych przystanków. Dodatkowo w kierunku Spławia autobusy zatrzymywać się będą na przystanku "Plonowa".


Autor: sk


[ze strony internetowej epoznan]

Comments


bottom of page