top of page
  • sokwoj1

TRAMWAJE NIE POJADĄ ODCINKIEM GRUNWALDZKIEJ. PRZEZ AWARIĘ. (3 WRZEŚNIA 2021)Ruch tramwajowy zostanie wstrzymany na odcinku od Roosevelta do ronda JNJ.


- Z powodu awarii kanalizacyjnej w okolicach skrzyżowania Grunwaldzka/Matejki/Szylinga, w piątek, 3 września br. o godz. 9.00 nastąpi zamknięcie dla ruchu tramwajowego ulicy Grunwaldzkiej na odcinku od ronda Jeziorańskiego do ulicy Roosevelta - informuje MPK Poznań.


Tramwaje linii nr 6 pojadą przez Przybyszewskiego, Dąbrowskiego i Roosevelta, linii nr 13 przez Przybyszewskiego, Dąbrowskiego, Kraszewskiego i Zwierzyniecką, a linii nr 15 przez Reymonta, Hetmańską i Głogowską.


Na wyłączonym z ruchu tramwajowego odcinku pojawią się autobusy za tramwaj. Będą kursować na trasie: BAŁTYK - Grunwaldzka - RONDO JEZIORAŃSKIEGO - Grunwaldzka - Szylinga - Bukowska - Zeylanda - RONDO KAPONIERA.


Zmiany wejdą w życie w piątek o 9.00 i potrwają do odwołania.


Autor: KaT

[ze strony internetowej epoznan]
W sobotę od rana na ulicę Grunwaldzką wracają tramwaje (3 września 2021)


Z zapowiedzianymi utrudnieniami trzeba się było liczyć w piątek od rana. Tramwaje kursowały objazdami, a na wyłączonym odcinku pojawiły się autobusy za tramwaj. Wszystko z powodu awarii kanalizacyjnej w okolicach skrzyżowania Grunwaldzka/Matejki/Szylinga. Taka sytuacja miała trwać do odwołania.


Jak właśnie informuje MPK w sobotę od rana tramwaje wrócą na swoje trasy. Od pierwszych kursów w sobotę, 4 września tramwaje wracają na ul. Grunwaldzką. Usuwana awaria kanalizacyjna nie będzie już mieć wpływu na komunikację tramwajową - czytamy w komunikacie.


Autor: j

[ze strony internetowej epoznan]

Comments


bottom of page