top of page
  • sokwoj1

WIELOJĘZYKOWE PLANSZÓWKI DLA DZIECI

Zaktualizowano: 23 paź 2022Wielojęzykowe planszówki dla dzieci - środa, 26 października o 17:00 - 19:00

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 13 lat na planszówki wielojęzykowe!

Wybraliśmy dla Was takie gry, które nie wymagają negocjacji ani narracji - dzięki temu dzieci nawiążą więzi pomimo różnic językowych.

Podczas spotkania gra z nami również tłumacz języka ukraińskiego, a prowadząca płynnie rozmawia po angielsku.

Gramy między innymi w Ubongo 3D, Jungle Speed, UNO z dodatkami


Zajęcia odbywają się w Grunwaldzkim Parku Społecznym na ul. Smardzewskiej 25 pod ziemią w schronie. Prosimy o zabranie CIEPŁYCH UBRAŃ.


Aby nieletni mógł uczestniczyć w zajęciach potrzebuje przynieść pozwolenie od rodzica. Plik znajdziecie w wydarzeniu. Jedno pozwolenie wystarczy na uczestnictwo we wszystkich edycjach planszówek.


Zajęcia odbywają się w sali E1 pod ziemią - prosimy o zabranie CIEPŁYCH UBRAŃ.

Projekt finansowany z budżetu Miasta Poznań. #poznanwspiera


Czas trwania: 2 godz.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Park Społeczny na Grunwaldzie to oaza zieloności wśród bloków. Został stworzony jako remedium na małe balkony, gwar miasta, brak przestrzeni do upraw mieszkańców Poznania. Chcemy, aby każdy, kto zapragnie uprawiać rośliny (zwłaszcza jadalne), odpocząć wśród grządek, lub wziąć udział w warsztatach mógł po prostu przyjść – za darmo – i eksploatować ten kawałek ziemi. Osoby korzystające z Parku mogą prowadzić samodzielne prace na swoich grządkach, korzystać z hamaków, robić grilla (mamy trzy dostępne cały czas), poczęstować się kawą i herbatką (do własnego kubka). Można przyjść z psem na wybieg, jeśli potrzebuje on wybiegu na wyłączność. To miejsce jest wynikiem wspólnej pracy, więc nie tylko zachęcamy do korzystania, ale i współtworzenia.

Przestrzeń znajduje się na terenie zielonym schronu piechoty pruskiej przy ulicy Smardzewskiej 25 w godzinach od 15:00 do 21:00 w dni powszednie a 13:00 do 22:00 w weekendy.

Korzystanie z Parku jest bezpłatne.


Numer kontaktowy

Контактный номер

+48 780044816

Comments


bottom of page