top of page
  • sokwoj1

ZGŁOŚ INICJATYWĘ NA 2023 ROK (ONLINE)Poniedziałek, 13 lutego o 19:00; piątek, 17 lutego o 19:00.


Już niedługo będziemy wnioskować o otrzymanie statusu Centrum Inicjatyw Lokalnych na kolejny rok.


W związku z tym zapraszamy wszystkich aktywnych mieszkańców, aby zaproponowali swoje inicjatywy. Dzięki temu że zaprezentujecie je już teraz, będziemy mogli pozyskać dla Was pieniądze z budżetu Miasta Poznań!


Spotkanie odbędzie się on-line na platformie zoom. Link znajdziecie w poście na 10 minut przed spotkaniem.


______________________________________________________________________________________________________________________________________

Park Społeczny na Grunwaldzie to oaza zieloności wśród bloków. Został stworzony jako remedium na małe balkony, gwar miasta, brak przestrzeni do upraw mieszkańców Poznania. Chcemy, aby każdy, kto zapragnie uprawiać rośliny (zwłaszcza jadalne), odpocząć wśród grządek, lub wziąć udział w warsztatach mógł po prostu przyjść – za darmo – i eksploatować ten kawałek ziemi. Osoby korzystające z Parku mogą prowadzić samodzielne prace na swoich grządkach, korzystać z hamaków, robić grilla (mamy trzy dostępne cały czas), poczęstować się kawą i herbatką (do własnego kubka). Można przyjść z psem na wybieg, jeśli potrzebuje on wybiegu na wyłączność. To miejsce jest wynikiem wspólnej pracy, więc nie tylko zachęcamy do korzystania, ale i współtworzenia.

Przestrzeń znajduje się na terenie zielonym schronu piechoty pruskiej przy ulicy Smardzewskiej 25 w godzinach od 15:00 do 21:00 w dni powszednie a od 13:00 do 22:00 w weekendy.

Korzystanie z Parku jest bezpłatne.


Numer kontaktowy

Контактный номер

+48 780044816

Comments


bottom of page