top of page
  • sokwoj1

HERBATKI SĄSIEDZKIE

Zaktualizowano: 8 lis 2022Poznaj ludzi wśród których mieszkasz - sobota, 19 listopada - o 14:00 – 16:00.

Wypij ze znajomymi osiedlowymi kakao, grzejącą herbatę, dobrą kawę. Porozmawiaj, dowiedz się kim są osoby "z klatki obok"!

Można z psem, można z dziećmi - dostępny będzie animator, który chętnie pobawi się z Twoją pociechą. Będziesz miał/a więcej czasu na relaks przy herbatce.


Zachęcamy do przynoszenia ciast i przekąsek którymi podzielisz się z sąsiadami.


W razie niepogody zapewniamy klimatyczną salę. Wstęp oczywiście za free!


Ul. Smardzewska 25, Grunwaldzki Park Społeczny.

Chcielibyśmy, żeby chętni wysłali SMS na 780044816, bo mamy wrażenie że nie będzie chętnych.


Czas trwania: 2 godz.


___________________________________________________________________________________________________________________________________

Park Społeczny na Grunwaldzie to oaza zieloności wśród bloków. Został stworzony jako remedium na małe balkony, gwar miasta, brak przestrzeni do upraw mieszkańców Poznania. Chcemy, aby każdy, kto zapragnie uprawiać rośliny (zwłaszcza jadalne), odpocząć wśród grządek, lub wziąć udział w warsztatach mógł po prostu przyjść – za darmo – i eksploatować ten kawałek ziemi. Osoby korzystające z Parku mogą prowadzić samodzielne prace na swoich grządkach, korzystać z hamaków, robić grilla (mamy trzy dostępne cały czas), poczęstować się kawą i herbatką (do własnego kubka). Można przyjść z psem na wybieg, jeśli potrzebuje on wybiegu na wyłączność. To miejsce jest wynikiem wspólnej pracy, więc nie tylko zachęcamy do korzystania, ale i współtworzenia.

Przestrzeń znajduje się na terenie zielonym schronu piechoty pruskiej przy ulicy Smardzewskiej 25 w godzinach od 15:00 do 21:00 w dni powszednie a 13:00 do 22:00 w weekendy.

Korzystanie z Parku jest bezpłatne.


Numer kontaktowy

Контактный номер

+48 780044816

1 Comment


Świetna inicjatywa!!! Może wpadnę ?

Like
bottom of page