top of page
  • sokwoj1

ZAPRASZAMY NA PCHLI TARG JUŻ 18 GRUDNIA 2022


Niedziela, 18 grudnia od 10:00 do 14:30.


W najbliższą niedzielę (18.12) macie super okazję sprzedania swoich wyrobów.


Na Pchlim Targu opłata za stoisko jest niewielka (10 zł).

Sprzedawać może każdy i wszystko, nie tylko rękodzieło ale też domowe graty.

Zapewniamy stoliki, krzesła, wieszaki, kawę, herbatę i sąsiedzką atmosferę. Wydarzenie odbywa się w salach pod ziemią.

Wciąż można zgłaszać stoiska! Wyślij SMS na 780044816.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Park Społeczny na Grunwaldzie to oaza zieloności wśród bloków. Został stworzony jako remedium na małe balkony, gwar miasta, brak przestrzeni do upraw mieszkańców Poznania. Chcemy, aby każdy, kto zapragnie uprawiać rośliny (zwłaszcza jadalne), odpocząć wśród grządek, lub wziąć udział w warsztatach mógł po prostu przyjść – za darmo – i eksploatować ten kawałek ziemi. Osoby korzystające z Parku mogą prowadzić samodzielne prace na swoich grządkach, korzystać z hamaków, robić grilla (mamy trzy dostępne cały czas), poczęstować się kawą i herbatką (do własnego kubka). Można przyjść z psem na wybieg, jeśli potrzebuje on wybiegu na wyłączność. To miejsce jest wynikiem wspólnej pracy, więc nie tylko zachęcamy do korzystania, ale i współtworzenia.

Przestrzeń znajduje się na terenie zielonym schronu piechoty pruskiej przy ulicy Smardzewskiej 25 w godzinach od 15:00 do 21:00 w dni powszednie a 13:00 do 22:00 w weekendy.

Korzystanie z Parku jest bezpłatne.


Numer kontaktowy

Контактный номер

+48 780044816

Comments


bottom of page