top of page
  • sokwoj1

COOKING WITH ENGLISH

Zaktualizowano: 3 lis 2022


Cooking with English – dla każdego! Środa, 9 listopada o 18:00 – 19:30.


Konwersacje podczas wspólnego przygotowywania posiłku - dla wszystkich, którzy potrzebują poćwiczyć mówienie po angielsku.


This event is a conversation workshop merged with preparing meal - for everyone who need to practice english skills.


where: SMARDZEWSKA 25, POZNAN sign up by SMS: 780044816 10 PLN / person and you will be asked to bring one of the ingrediences.


Czas trwania: 1 godz. 30 min

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Park Społeczny na Grunwaldzie to oaza zieloności wśród bloków. Został stworzony jako remedium na małe balkony, gwar miasta, brak przestrzeni do upraw mieszkańców Poznania. Chcemy, aby każdy, kto zapragnie uprawiać rośliny (zwłaszcza jadalne), odpocząć wśród grządek, lub wziąć udział w warsztatach mógł po prostu przyjść – za darmo – i eksploatować ten kawałek ziemi. Osoby korzystające z Parku mogą prowadzić samodzielne prace na swoich grządkach, korzystać z hamaków, robić grilla (mamy trzy dostępne cały czas), poczęstować się kawą i herbatką (do własnego kubka). Można przyjść z psem na wybieg, jeśli potrzebuje on wybiegu na wyłączność. To miejsce jest wynikiem wspólnej pracy, więc nie tylko zachęcamy do korzystania, ale i współtworzenia.

Przestrzeń znajduje się na terenie zielonym schronu piechoty pruskiej przy ulicy Smardzewskiej 25 w godzinach od 15:00 do 21:00 w dni powszednie a 13:00 do 22:00 w weekendy.

Korzystanie z Parku jest bezpłatne.


Numer kontaktowy

Контактный номер

+48 780044816

Comments


bottom of page