top of page
  • sokwoj1

GODZINA DLA PARKUPiątek, 31 marca o 14:00.


Półtorej godziny Twojego czasu może wiele zmienić w Twoim otoczeniu!

Poświęć godzinę na prace w Parku Społecznym! Jest tyle do zrobienia: zabezpieczenie tuneli do spotkań, śmieciobranie, sprzątanie i kwestie estetyczne...

Park jest obecnie w swojej "najbrzydszej porze roku", więc to dobry moment aby współ-stworzyć jego przemianę. A z praktycznej strony – różne miejsca potrzebują Waszej siły mięśni, aby nie zostały doszczętnie zniszczone.


A może od dawna miałeś/aś ochotę poprawić coś, co Cię w Parku wkurza? Mamy do dyspozycji ponad 16 narzędzi, rękawiczki, materiały - ustalmy co chcesz zrobić i zróbmy to!


Aby Opiekunka mogła się przygotować, ważne żebyście dali znać że będziecie (SMS) na numer 780044816 lub w postach w niniejszym wydarzeniu.


Wspólna zmiana to niewielkie kroki które mają ogromne znaczenie dla społeczności!


PAMIĘTAJ! Adres Parku to Smardzewska 25 / Babimojska 9. Niektórzy mylą ten obiekt z Ogrodem Społecznym na Heweliusza

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Park Społeczny na Grunwaldzie to oaza zieloności wśród bloków. Został stworzony jako remedium na małe balkony, gwar miasta, brak przestrzeni do upraw mieszkańców Poznania. Chcemy, aby każdy, kto zapragnie uprawiać rośliny (zwłaszcza jadalne), odpocząć wśród grządek, lub wziąć udział w warsztatach mógł po prostu przyjść – za darmo – i eksploatować ten kawałek ziemi. Osoby korzystające z Parku mogą prowadzić samodzielne prace na swoich grządkach, korzystać z hamaków, robić grilla (mamy trzy dostępne cały czas), poczęstować się kawą i herbatką (do własnego kubka). Można przyjść z psem na wybieg, jeśli potrzebuje on wybiegu na wyłączność. To miejsce jest wynikiem wspólnej pracy, więc nie tylko zachęcamy do korzystania, ale i współtworzenia.

Przestrzeń znajduje się na terenie zielonym schronu piechoty pruskiej przy ulicy Smardzewskiej 25 w godzinach od 15:00 do 21:00 w dni powszednie a od 13:00 do 22:00 w weekendy.

Korzystanie z Parku jest bezpłatne.


Numer kontaktowy

Контактный номер

+48 780044816

Comments


bottom of page