top of page
  • sokwoj1

PCHLI TARG

Zaktualizowano: 24 mar 2023


Niedziela, 26 marca od 10:00 do 14:30.


Zapraszamy do wystawiania się z gratami na Pchlim Targu!

Każdy chętny dostanie stanowisko na którym może rozłożyć rzeczy do sprzedania.


Można zarezerwować stoisko na godziny 10:00-14:30, za jedno stoisko obowiązuje opłata 10zł.

W razie niepogody Targ odbędzie się pod ziemią, w schronowych pomieszczeniach.

Rezerwacja stoisk: 780044816

Możemy za darmo do stoiska dostawić wieszaki teatralne. Decyduje kolejność zgłoszeń.


______________________________________________________________________________________________________________________________________

Park Społeczny na Grunwaldzie to oaza zieloności wśród bloków. Został stworzony jako remedium na małe balkony, gwar miasta, brak przestrzeni do upraw mieszkańców Poznania. Chcemy, aby każdy, kto zapragnie uprawiać rośliny (zwłaszcza jadalne), odpocząć wśród grządek, lub wziąć udział w warsztatach mógł po prostu przyjść – za darmo – i eksploatować ten kawałek ziemi. Osoby korzystające z Parku mogą prowadzić samodzielne prace na swoich grządkach, korzystać z hamaków, robić grilla (mamy trzy dostępne cały czas), poczęstować się kawą i herbatką (do własnego kubka). Można przyjść z psem na wybieg, jeśli potrzebuje on wybiegu na wyłączność. To miejsce jest wynikiem wspólnej pracy, więc nie tylko zachęcamy do korzystania, ale i współtworzenia.

Przestrzeń znajduje się na terenie zielonym schronu piechoty pruskiej przy ulicy Smardzewskiej 25 w godzinach od 15:00 do 21:00 w dni powszednie a od 13:00 do 22:00 w weekendy.

Korzystanie z Parku jest bezpłatne.


Numer kontaktowy

Контактный номер

+48 780044816

Comentários


bottom of page