top of page
  • sokwoj1

W SOBOTĘ ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU PRZY STADIONIE MIEJSKIM (1 PAŹDZIERNIKA 2021)

Zaktualizowano: 22 paź 2021Miejski Inżynier Ruchu informuje o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu w związku z meczem na stadionie miejskim w sobotę 2 października 2021 r. w godz. od 14:30 do 21:30.

W etapie pierwszym, przed rozpoczęciem meczu (o godz. 17:30) i w jego trakcie, wyłączone z ruchu będą: - ul. Wałbrzyska na odcinku od ul. Strzegomskiej do ul. Ptasiej, - ul. Ptasia na odcinku od parkingu "POL-HOL" do ul. Wałbrzyskiej oraz ulica Węgorka, - ul. Świerzawska od strony ul. Bułgarskiej oraz od strony ul. Marcelińskiej na odcinku za wjazdem na osiedle, - pas do skrętu w lewo z ul. Grunwaldzkiej (od centrum) w ul. Jugosłowiańską. W etapie drugim, pod koniec meczu i na czas rozejścia się kibiców, wyłączone z ruchu będą: - dwa pasy do skrętu w lewo z ul. Grunwaldzkiej (od strony Junikowa) w ul. Bułgarską, - ul. Bułgarska na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do Marcelińskiej (w obu kierunkach), - ul. Grunwaldzka na odcinku od ul. Grochowskiej do ul. Bułgarskiej oraz od ul. Jawornickiej do ul. Jugosłowiańskiej, - ul. Jugosłowiańska na odcinku od ul. Taczanowskiego do ul. Grunwaldzkiej, - wjazdy w ul. Grunwaldzką z ulic: Conrada Drzewieckiego, Marszałkowskiej, Cześnikowskiej, Bolkowickiej i Babimojskiej. Ponadto obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na ul. Ptasiej i Wałbrzyskiej oraz zakaz wjazdu w zatokę na ul. Jugosłowiańskiej przy ul. Grunwaldzkiej.

Utrzymana zostanie komunikacja zbiorowa w ciągach ulic: Bułgarskiej i Grunwaldzkiej. Na wniosek policji możliwe są inne czasowe zmiany w organizacji ruchu w rejonie imprezy.[ze strony internetowej Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu]

Commentaires


bottom of page