top of page
  • sokwoj1

WE WTOREK MECZ KOLEJORZA. UWAGA NA ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU (27 WRZEŚNIA 2021)We wtorek Lech Poznań zagra przy Bułgarskiej ze Skrą Częstochowa.


Pierwszy gwizdek zaplanowano na 16:00. Jak zwykle przy takich okazjach należy liczyć się ze zmianami w organizacji ruchu wokół Stadionu Poznań. Jak podaje Zarząd Dróg Miejskich, zostaną one podzielone na dwa etapy:


W etapie pierwszym, przed rozpoczęciem meczu (o godz. 16:00) i w jego trakcie, wyłączone z ruchu będą: - ul. Wałbrzyska na odcinku od ul. Strzegomskiej do ul. Ptasiej, - ul. Ptasia na odcinku od parkingu "POL-HOL" do ul. Wałbrzyskiej oraz ulica Węgorka, - ul. Świerzawska od strony ul. Bułgarskiej oraz od strony ul. Marcelińskiej na odcinku za wjazdem na osiedle, - pas do skrętu w lewo z ul. Grunwaldzkiej (od centrum) w ul. Jugosłowiańską. W etapie drugim, pod koniec meczu i na czas rozejścia się kibiców, wyłączone z ruchu będą: - dwa pasy do skrętu w lewo z ul. Grunwaldzkiej (od strony Junikowa) w ul. Bułgarską, - ul. Bułgarska na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do Marcelińskiej (w obu kierunkach), - ul. Grunwaldzka na odcinku od ul. Grochowskiej do ul. Bułgarskiej oraz od ul. Jawornickiej do ul. Jugosłowiańskiej, - ul. Jugosłowiańska na odcinku od ul. Taczanowskiego do ul. Grunwaldzkiej, - wjazdy w ul. Grunwaldzką z ulic: Conrada Drzewieckiego, Marszałkowskiej, Cześnikowskiej, Bolkowickiej i Babimojskiej.


Ponadto obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na ul. Ptasiej i Wałbrzyskiej oraz zakaz wjazdu w zatokę na ul. Jugosłowiańskiej przy ul. Grunwaldzkiej.


Utrzymana zostanie komunikacja zbiorowa w ciągach ulic: Bułgarskiej i Grunwaldzkiej.


Autor: sk


[ze strony internetowej epoznan]

Comments


bottom of page